Školení

GISMentors logo

V rámci našeho programu školení nabízíme pravidelná školení a workshopy v oblasti Open Source GIS software a Open Data. Školení organizujeme pod hlavičkou GISMentors.

Školení GISMentors

Školení jsou koncipována do tří úrovní pro každý software: pro začátečníky, pokročilé uživatele a experty. Zatímco účastník úvodního kurzu si po jeho absolvování odnese důkladné znalosti pro využívání konkrétního software, pokročilý kurz směřuje k těm, kteří vytvářejí složitější workflow pro ostatní uživatele, odstraňují problémy, samostatně provádějí složité analytické úlohy a nastavují prostředí. Pro zkušené uživatele a experty jsou potom určeny kurzy sestavené na míru potřebám zákazníka s cílem vytěžit maximální zisk z provozu konkrétního Open Source nástroje ve Vašich podmínkách.

Školení probíhají v prostorách Fakulty stavební ČVUT v Praze s výhodou vynikajícího zázemí a dostupností. Maximální počet účastníků kurzů všech úrovní je volen tak, aby měli lektoři dostatek času se věnovat jednotlivým studentům. To je umocněno dvoučlenným lektorským týmem, kdy jeden z lektorů se věnuje slabším frekventantům nebo připravuje odpovědi na jejich specializované dotazy.

Více informací o jednotlivých kurzech včetně cen a termínů naleznete na stránkách GISMentors.

Školení probíhá na platformě GIS.lab. GIS.lab nám umožňuje přípravu kompletního, specializovaného prostředí pro efektivní týmovou práci s Open Source GIS softwarem, sdílení a publikaci mapových výstupů ve webového prostředí.